Polish English French German
team-znaczki-1


Stosujemy aktywne rozwiązania, który w sposób efektywny pozwalają oszczedzać czas w procesie zamawiania produktu oraz na etapie jego produkcji. Dzięki temu nasi klienci mogą liczyć na szybką realizację oraz wysoką jakość produktu.

Naszą misją jest wzmacnianie konkurencyjności naszych Klientów przez zaspokajanie ich wymagań.

Oferujemy naszym Partnerom Biznesowym wartość dodaną, którą rozumiemy jako wzbogacanie naszych produktów, usług i rozwiązań o nowe, lepsze cechy i wartości. Wspólnie z Klientami budujemy indywidualny, satysfakcjonujący obie strony, długotrwały model współpracy. Realizujemy aktywne działania mające na celu wyszukiwanie efektywnych rozwiązań.

 

 

 

team-znaczki-2


Mamy świadomość, że szybka obsługa i realizacja zamówień to gwarancja przewagi rynkowej dla każdego biznesu. Sprawny system produkcji i logistyki w połączniu z nowoczesną technologią pozwalanam szybko i sprawnie realizować nawet najbardziej wymagające zlecenia.

Naszym celem jest monitorowanie i ciągłe doskonalenie procesów wytwórczych wyrobów oraz poszukiwanie nowych rozwiązań, w celu spełnienia potrzeb i oczekiwań Klientów.

Okresowa ocena stopnia realizacji Polityki Jakości i Środowiskowej jest dokonywana w oparciu o wielkość produkcji, ocenę ilości nowych wyrobów wprowadzanych do produkcji, satysfakcji Klientów, zgodności z wymaganiami prawnymi dotyczącymi środowiska oraz ocenę stopnia realizacji ustalonych na dany okres celów środowiskowych.

 

SKONTAKTUJ SIĘ
Z NAMI

more-plus


  


 

belka-las

Connected with nature. 

Nasze produkty to wysokiej jakości okna drewniane, szkło zespolone i fasadowe. Świadomość odpowiedzialności za środowisko naturalne zobowiązuje nas do dbałosci i optymalizacji negatywnych skutków naszej ingerencji w naturę.

Korzystamy z najnowocześniejszego parku maszynowego i zaawansowanej technologii obróbki drewna i szkła pozwalającej do minimum ograniczyć zużycie energii i wody.

Do produkcji wykorzystujemy wyłącznie surowce pochodzące od dostawców posiadających certyfikaty pochodzenia FSC.


 

team-okna

ikony-team-3

Kupując nasze produkty przyczyniasz się również do zalesiania polskich lasów. Korzyści płynące z naszego udziału w zalesianiu terenów leśnych, są dla nas istotnym elementem naszej działalności.


 

PRZEJDŹ NA
WOOD NATURAL

more-plus

  

Szyby i szkło 

 

Nasze produkty pozwalają również na optymalizację energii podczas użytkowania. Wprowadzamy innowacyjne rozwiązania. Szyby i pakiety niskoemisyjne GLASS NATURAL to zaawansowane i nowoczesne technologie.

Dbamy o bezpieczeństwo i wygodę użytkowników dostarczając produkty w bogatej palecie rozwiązań i systemów dopasowanych do potrzeb.

Szyby GLASS NATURAL to doskonałe produkty dla producentów stolarki otworowej, mebli i architektów.
 

ikony-team-4okno-team

 

 

PRZEJDŹ NA
GLASS NATURAL

more-plus


 

 foto-katalog-pobierz

MATERIAŁY 
DO POBRANIA 

 

WOOD GLASS TEAM
ul. Kardynała Wyszyńskiego 58
88-320 Strzelno

Informacje

(+48) 52 318 99 99ikony-dol-500